Feyenoord verliest nipt van Real Betis

Feyenoord verliest nipt van Real Betis

59 reacties 59
Bron: FR-Fans.nl
Foto: PRO SHOTS / Juan Jose Ubeda
Auteur: Redactie

Feyenoord heeft woensdagavond in de Champions League verloren van Real Betis. In Spanje werd het 1-0.

Real Betis begon sterk aan de wedstrijd en Feyenoord kon in het begin moeilijk het tempo aan van de Spanjaarden. Met goed positiespel maakten ze het de Rotterdammers moeilijk. Toch was het 0-0 bij de rust.

In de tweede helft werd Feyenoord wat sterker. De Rotterdammers durfden wat meer naar voren te spelen. Door een ongelukkige handsbal van Jeremiah St. Juste kreeg Real Betis een penalty. Deze werd benut door Isco, waardoor het 1-0 werd. Feyenoord maakte het daarna Real Betis nog lastig, maar er werd niet meer gescoord, waardoor 1-0 de eindstand was.

Komende zondag staat voor Feyenoord alweer de volgende belangrijke wedstrijd op het programma. Dan is in de Eredivisie PSV de tegenstander in Eindhoven.

Volgende Champions League-duel op 3 november

De eerstvolgende Champions League-wedstrijd voor Feyenoord is op dinsdag 3 november. Dan komt Inter naar De Kuip.

Lees ook