Diarra: 'Ik had tijd nodig'

Diarra: 'Ik had tijd nodig'

3 reacties 3
Bron: Ad.nl
Foto: PRO SHOTS / Kay Int Veen
Auteur: Redactie

Het kan zomaar zijn dat Gaoussou Diarra vanavond tegen Telstar in de basis begint. De aanvaller viel prima in de wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Como 1907. Hij verving Luciano Valente die vanwege wat lichte klachten niet verder kon. Het kan zomaar zijn dat trainer Giovanni van Bronckhorst geen risico neemt met Valente, waardoor Diarra in de basis begint. Valente kan overigens wel spelen, zo gaf de trainer vrijdag aan.

Diarra genoot van zijn minuten tegen Como 1907. Het waren zijn eerste minuten in de Champions League ooit. Ook gaf hij nog een assist. 'We hebben echt een geweldig team', zegt Diarra tegen het Algemeen Dagblad.

De aanvaller is normaal gesproken niet zeker van een basisplaats. Toch kijkt Diarra positief naar dit seizoen, en benoemt hij dat hij al best veel gespeeld heeft. Hij geeft aan dat hij zich ontwikkelt, altijd keihard wil werken en nog meer van zichzelf wil laten zien. 'De interlandbreak was goed, ik scoorde voor Mali tegen Marokko, ook toen voelde ik weer dat ik op de goede weg ben.'

Diarra leert nog steeds

Vorig seizoen had Diarra het lastig. 'Ik had tijd nodig', zegt de aanvaller. 'En ik zit nog steeds in een fase van mijn carrière waarin ik vooral aan het leren ben.'

Lees ook