Reiss Nelson vandaag aanwezig op trainingsveld van Feyenoord

Reiss Nelson vandaag aanwezig op trainingsveld van Feyenoord

Bron: Feyenoord.nl
Foto: PRO SHOTS / Kay Int Veen
Auteur: Redactie

Vandaag trainde Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd van komende zondag tegen FC Utrecht. Bij de Rotterdammers stond nieuweling Reiss Nelson op het trainingsveld, zo is te zien op de X pagina van Feyenoord.

Nelson kwam de afgelopen transferperiode transfervrij naar Feyenoord. Het betekent voor de aanvaller zijn tweede periode in het shirt van de Rotterdammers. Tot op heden kon Nelson nog niet spelen voor Feyenoord.

Giovanni van Bronckhorst gaf aan dat Nelson nog fit moet worden. Hij zat nog niet bij de wedstrijdselectie. Omdat de aanvaller nu op het trainingsveld te zien is, zou het kunnen zijn dat hij komende zondag voor het eerst bij de wedstrijdselectie zit.

Nelson gehaald als versterking op linksbuiten-positie

Feyenoord nam Nelson dus afgelopen zomerse transferperiode transfervrij over. De Rotterdammers waren al een tijdje op zoek naar een versterking op de linksbuiten-positie na het vertrek van Leo Sauer.

Lees ook