Het woord Feyenoord is tijdens de persconferentie niet één keer gevallen, meldt ESPN. Tijdens de persconferentie ging het dan ook voornamelijk over andere zaken die spelen bij FC Barcelona.
Feyenoord begint woensdag aan het Champions League seizoen. De Rotterdammers hebben direct een mooie wedstrijd op het programma staan. Ze spelen in Camp Nou tegen FC Barcelona. Giovanni van Bronckhorst zal vanavond de pers te woord staan, maar vanmiddag was het al de beurt aan trainer Hansi Flick en Lamine Yamal.
Flick heeft duidelijke ambities. 'Het is de grootste competitie en we hebben de kwaliteit om te winnen, maar we moeten het wel bewijzen', aldus de trainer van FC Barcelona, geciteerd door Barcauniversal.com.
Yamal heeft winnen Champions League bovenaan zijn lijstje staan
Yamal heeft het winnen van de Champions League bovenaan zijn lijstje staan. 'Er is geen grotere motivatie dan de Champions League', aldus de aanvaller. 'We zijn er allemaal op gefocust.'
Lees meer over