OPSTELLING | Van Bronckhorst geeft basisplaats aan Targhalline

OPSTELLING | Van Bronckhorst geeft basisplaats aan Targhalline

41 reacties 41
Bron: Feyenoord.nl
Foto: PRO SHOTS / Kay Int Veen
Auteur: Redactie

Feyenoord speelt vandaag in de Eredivisie de wedstrijd tegen NEC Nijmegen. Anis Hadj Moussa is er niet bij. Oussama Targhalline staat vandaag weer in de basis.

Jeremiah St. Juste begint vandaag weer in de basis. De verdediger haakte vorige week in de warming-up af. Charles Vanhoutte is ook weer terug in de basiself.

Na het vertrek van Ayase Ueda heeft trainer Giovanni van Bronckhorst ervoor gekozen om met Nacho Ferri in de spits te starten.

Ernst begint op doel. Achterin starten Read, St. Juste, Watanabe en Mármol. Targhalline, Vanhoutte en Zechiël starten op het middenveld. Voorin beginnen Diarra, Ferri en Valente.

Opstelling Feyenoord

Ernst, Read, St. Juste, Watanabe, Mármol, Targhalline, Vanhoutte, Zechiël, Diarra, Ferri, Valente.

Wisselspelers Feyenoord

Bossin, Kastenmeier, Deijl, Kraaijeveld, J. López, Wessels, Van den Elshout, Steijn, Zinhagel, Van Persie, Schaken, Borges.

Lees ook