Ratrace om kampioenschap: 'Dat wordt natuurlijk wel een enorme strijd dit seizoen'

Ratrace om kampioenschap: 'Dat wordt natuurlijk wel een enorme strijd dit seizoen'

110 reacties 110
Bron: Ad.nl
Foto: PRO SHOTS / Shane Winsser
Auteur: HJ

Het nieuwe voetbal seizoen staat voor de deur, dus wordt er zeker na de Johan Cruijff Schaal vooruit gekeken. Ook in de AD Voetbalpodcast van het Algemeen Dagblad praat Rik Elfrink over wie de favoriet is.

In de voorbereiding gaat het vooral over de koopwoede van Ajax en over de regerend kampioen PSV, maar Feyenoord is ongeslagen in de voorbereiding en lijkt stilletjes er door heen te glippen. “Het wordt meer strijd om leven en dood. Je moet in die Champions League komen”, is Elfrink duidelijk over wat het komend seizoen gaat gebeuren.

Elfrink voorziet een leuke seizoen. “Je krijg nu drie clubs die om een ticket strijden voor de Champions League. Dat wordt natuurlijk wel een enorme strijd dit seizoen”, kijkt Elfrink met veel plezier vooruit.

Dit seizoen is er nog maar een directe plaats voor de Champions League en dat gaat een ratrace naar het einde van het seizoen geven. “Sportief is dat mooi financieel is dat niet zo mooi voor de Eredivisie”, zegt Elfrink daarover.

De strijd zal denkt hij gaan tussen drie clubs, AZ en NEC zullen zich naar verwachting niet melden. “Het wordt een gigantische strijd dit seizoen tussen PSV Ajax en Feyenoord.”

Lees ook