Cardiff zou al een bod van ruim negen miljoen euro hebben neergelegd bij Tromsø. De Championship-club voerde volgens het Noorse medium al enige tijd gesprekken over een transfer, maar inmiddels zouden ook Feyenoord en RB Salzburg zich in de race hebben gemeld.
Feyenoord heeft zijn oog laten vallen op Jens Hjertø-Dahl. Volgens het Noorse Nordlys behoren de Rotterdammers, samen met RB Salzburg, tot de clubs die de middenvelder van Tromsø nauwlettend volgen. Zo schrijft voetbalprimeur. Cardiff City leek lange tijd op weg naar een akkoord, maar krijgt mogelijk stevige concurrentie.
De twintigjarige Hjertø-Dahl geldt als een van de grootste talenten van Noorwegen. De jeugdinternational van Noorwegen Onder 21 ligt nog tot eind 2029 vast bij Tromsø en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van tien miljoen euro.
Met zeven doelpunten in vijftien competitiewedstrijden is Hjertø-Dahl dit seizoen een van de uitblinkers van Tromsø. De 1,94 meter lange middenvelder kan zowel aanvallend als controlerend uit de voeten en trok eerder al belangstelling van Besiktas, Wolverhampton Wanderers en Rangers. Tromsø hield die clubs destijds echter allemaal af.