Warm weer verwacht: Feyenoord voert hitteprotocol in voor supporters

Warm weer verwacht: Feyenoord voert hitteprotocol in voor supporters

10 reacties 10
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Supporters die zaterdag naar De Kuip komen voor de oefenwedstrijd tussen Feyenoord en Club Brugge kunnen zich voorbereiden op warme omstandigheden. De aftrap staat gepland om 12:00 uur en daarom neemt de club verschillende maatregelen om het verblijf in het stadion zo aangenaam mogelijk te maken.

Feyenoord meldt op de officiële website dat de ingangen aan de gele, blauwe en een gedeelte van de oranje zijde gaan vanaf 10:30 uur open. De groene zijde blijft deze dag dicht vanwege de beperkte capaciteit. Bezoekers wordt verzocht gebruik te maken van de ingang die op hun ticket staat vermeld. Voor supporters met een toegangsbewijs voor de oranje zijde en poorten 7 tot en met 12 geldt dat zij ook via poorten 13 tot en met 18 naar binnen kunnen. Tijdens de wedstrijd blijven de sectorscheidingen geopend, zodat verplaatsing tussen de vakken mogelijk is.

Vanwege de voorspelde hoge temperaturen is een speciaal hitteprotocol van kracht. Mocht de situatie daarom vragen, dan worden op de tweede ring extra plaatsen in de schaduw beschikbaar gesteld. Supporters die hiervan gebruik willen maken, kunnen zich melden bij een steward, die aangeeft welke vakken toegankelijk zijn.

Om bezoekers te helpen de warmte beter door te komen, mogen zachte plastic flesjes water zonder dop, zonnebrandcrème en tubes mee het stadion in. Spuitbussen en blikverpakkingen zijn niet toegestaan. Daarnaast zijn in alle toiletgroepen gratis bekers verkrijgbaar waarmee drinkwater kan worden getapt.

Toegangsbewijzen zijn terug te vinden in de Feyenoord App of via de Feyenoord Ticketshop. Het beheer van de tickets ligt bij de hoofdboeker, die deze indien nodig aan medebezoekers kan toewijzen.

Feyenoord adviseert supporters om, waar mogelijk, met de fiets, scooter of het openbaar vervoer naar De Kuip te reizen. Fietsen en scooters kunnen kosteloos en bewaakt worden gestald bij de fietsenstallingen P7/P8, onder het stadionviaduct en bij het Topsportcentrum.

Lees ook