Van Bronckhorst: 'Dat zal de komende dagen / weken wel goed gaan komen'

Van Bronckhorst: 'Dat zal de komende dagen / weken wel goed gaan komen'

9 reacties 9
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Giovanni van Bronckhorst is de nieuwe hoofdtrainer van Feyenoord. Hij beantwoorde donderdag de vragen van de pers tijdens een persconferentie. Het is zijn tweede periode bij de Rotterdammers als hoofdtrainer. Eerder was hij al erg succesvol met in totaal vijf prijzen.

Feyenoord maakte naast de komst van Van Bronckhorst ook de komst van Sipke Hulshoff bekend. Hij wordt de assistent-trainer. 'Ik ken Sipke al wat langer', zegt Van Bronckhorst tijdens de persconferentie die werd uitgezonden op Feyenoord ONE. 'Natuurlijk van mijn bezoekjes bij Feyenoord de afgelopen jaren, maar natuurlijk nadrukkelijk nu bij Liverpool FC. Het is iemand die de club goed kent. Die hier de Onder 21 heeft gecoacht. En met name net Arne samen bij het eerste elftal heel succesvol is geweest. Het is echt een vakman. Ik denk dat je als hoofdtrainer geen betere assistent kunt wensen. Omdat hij een geweldige veldtrainer is, tactisch goed is, daar zal ik heel veel aan hebben.'

Van Bronckhorst krijgt de vraag hoe de staf er uit zal gaan zien in het nieuwe seizoen. 'Er is al een staf. Vandaag officieel ga ik van start. We zullen daar de komende dagen nog wel over hebben. De staf is er al. Hoe dat er de komende weken uit gaat zien, daar zullen we de komende dagen ook met de stafleden besprekingen hebben. We hebben al een hele goede staf die er is, we missen nog wel wat stafleden. Dat zal de komende dagen / weken wel goed gaan komen.'

John de Wolf en Said Bakati

John de Wolf en Said Bakati zullen onderdeel van de staf zijn. 'John is onderdeel van de staf. Said is al onderdeel van de staf. Dat zal zo blijven', aldus Van Bronckhorst.

Lees ook