Waar Hake en Pinas hun carriere gaan voortzetten is nog onbekend. Zondagavond maakte Feyenoord bekend dat Van Persie vertrekt bij de Rotterdammers.
René Hake en Brian Pinas vertrekken bij Feyenoord, zo melden de Rotterdammers op X. Het tweetal was afgelopen seizoen onderdeel van de staf van Feyenoord 1, maar zal na het vertrek van Robin van Persie vertrekken bij de club.
Hake kwam in februari 2025 in dienst bij Feyenoord. Daarvoor was hij onder meer assistent-trainer bij Manchester United FC en hoofdtrainer bij Go Ahead Eagles, FC Utrecht, SC Cambuur, FC Twente en FC Emmen.
Pinas kwam eveneens in februari 2025 naar Feyenoord. Daarvoor was hij assistent-trainer bij SC Heerenveen. Eerder was Pinas al actief in de jeugdopleiding van de Rotterdammers.
De recent aangestelde Said Bakkati en John de Wolf, die al sinds 2019 fungeert als assistent-trainer, blijven bij Feyenoord, zo meldt de club.
Feyenoord op zoek naar nieuwe hoofdtrainer
Feyenoord is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, die de vervanger moet worden van Van Persie. De Rotterdammers hebben op 29 juni de officiële eerste training.