Inmiddels zijn de namen van Oliver Glasner en Wouter Vrancken de revue al gepasseerd. Glasner is op dit moment trainer van Crystal Palace FC in de Premier League. De afgelopen seizoenen won hij de Community Shield, FA Cup en de UEFA Conference League. Vrancken is trainer van STVV in de Jupiler Pro League. Bij KRC Genk eindigde hij tweede en veranderde KV Mechelen van een promovendi naar een bekerwinnaar. Beide heren lopen uit contract.
Feyenoord wordt de afgelopen dagen met meerdere trainers in verband gebracht. De nieuwe clubleiding zal vast en zeker een lijstje klaar hebben, nu afgelopen zondag het bericht naar buiten kwam dat de club afscheid neemt van Robin van Persie.
Nieuwe naam wordt genoemd als favoriet voor positie hoofdtrainer
Het Italiaanse TUTTOmercatoWEB komt met het nieuws dat er nog iemand op het lijstje van Feyenoord staat. Het zou gaan om Sébastien Pocognoli. Het Italiaanse medium weet zelfs te melden dat hij de favoriet zou zijn. De Belg was actief voor AS Monaco en daarvoor bij Royale Union Saint-Gilloise. Als speler kwam Pocognoli onder meer uit voor AZ Alkmaar.
Met Royale Union Saint-Gilloise werd hij in 2025 landskampioen. Ook won hij de Super Cup enkele maanden later. Bij AS Monaco eindigde hij dit seizoen zevende, wat kwalificatie voor de UEFA Conference League opleverde.