Hadj Moussa Speler van de maand Mei van de Vriendenloterij Eredivisie

Hadj Moussa Speler van de maand Mei van de Vriendenloterij Eredivisie

15 reacties 15
Bron: ESPN
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

In een gesprek met ESPN reageert Anis Hadj Moussa op zijn titel van Speler van de Maand van de Vriendenloterij Eredivisie. “Zo net voor het WK, ik ben er heel blij mee. Het was een goede maand, we hebben Champions League gehaald. Ik ben heel tevreden”.

De rol van Hadj Moussa voor Feyenoord

Feyenoord heeft zich in de één na laatste wedstrijd van het seizoen definitief op de tweede plaats gevestigd en zich daarmee rechtstreeks geplaatst voor de Champions League. Anis Hadj Moussa maakt drie doelpunten in de maand mei hierdoor was hij gedeeld topscorer. Zowel zijn rol tijdens het duel tegen AZ, waarin hij de gelijkmaker maakte, als tijdens de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle, waarin hij twee keer wist te scoren, waren voor Feyenoord belangrijk.

Uit de cijfers van Opta blijkt dat Hadj Moussa een grote rol heeft bij de kansen en de dreigingen vanuit de kant van Feyenoord. Zelf creëerde hij dertien kansen. Over het gehele seizoen kan Hadj Moussa trots zijn. In de dertig wedstrijden die Hadj Moussa speelde heeft hij elf keer binnen de palen geschoten en gaf hij zes keer een assist.

Hadj Moussa richt zich op het WK

Voor nu richt Hadj Moussa zijn focus op het WK met Algerije. Hier zal hij, zoals het er nu uit ziet, geen basisplaats hebben zoals bij Feyenoord, maar moet hij wachten op zijn speelminuten achter de Algerijnse ster Riyad Mahrez.

Op 3 juni aanstaande speelt Algerije met hopelijk Hadj Moussa een oefenwedstrijd in De Kuip tegen het Nederlands Elftal. Dit als voorbereiding op het WK. `Ja het is bizar. Het volkslied van Algerije, hier in De Kuip, terwijl ik hier het hele jaar gespeeld heb… Ik speel deze wedstrijd in mijn achtertijn´. Alsdus Anis Hadj Moussa.

Lees ook