''Verstandshuwelijk’ brengt Feyenoord en Eenhoorn mogelijk toch samen'

''Verstandshuwelijk’ brengt Feyenoord en Eenhoorn mogelijk toch samen'

13 reacties 13
Bron: Telegraaf.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Door het aanstaande vertrek van Dennis te Kloese als algemeen directeur van Feyenoord, zullen de Rotterdammers snel op zoek moeten naar een opvolger. Niet alleen de functie van algemeen directeur, maar ook die van technisch directeur zijn nog open en moeten ingevuld worden met de drukke zomer die komen gaat.

Het lijkt er op dat voor de functie van technisch directeur er eerder een naam te vinden is, zo meldt De Telegraaf. Kees van Wonderen en Feyenoord hebben de deur eerder dit jaar nog open gehouden voor een eventuele samenwerking.

Van Wonderen leek de nieuwe 'td' te worden, maar de samenwerking die hij voor ogen had paste niet in het beeld zoals trainer Robin van Persie die zag. Toch is de deur dus niet helemaal dicht.

Eenhoorn

De naam van Robert Eenhoorn komt vaak omhoog als het gaat om de functie van algemeen directeur. De Vrienden van Feyenoord zouden in hem de meest gewenste kandidaat zien om het stokje over te nemen van Te Kloese, meldt De Telegraaf.

De deur lijkt niet helemaal dicht voor de komst van Eenhoorn. In het verleden kwam het nog niet tot een samenwerking, omdat er niet een directe klik was. 'Maar Feyenoord noch Eenhoorn laat in deze fase het achterste van z’n tong zien, omdat een groot deel van de ’familie’ denkt dat een verstandshuwelijk vanwege alle gemeenschappelijke belangen ook een goede relatie kan zijn', zo schrijft Marcel van der Kraan in de Telegraaf.

Van Bronckhorst

Ook de naam van Giovanni van Bronckhorst valt als het gaat om een functie in De Kuip. Hij is succesvol geweest als speler en als trainer, en kent de voetbalwereld goed. Momenteel is hij assistent-trainer van Arne Slot bij Liverpool FC.

Lees ook