Drama, bank en doorbraak: zo vergaat het Feyenoords huurlingen écht

Drama, bank en doorbraak: zo vergaat het Feyenoords huurlingen écht

26 reacties 26
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: HJ

Feyenoord heeft een behoorlijke lijst met verhuurde spelers. Veel komen nog regelmatig voorbij, omdat ze verhuurd zijn aan Eredivisie dan wel eerste divisieclubs in Nederland. Toch zijn er ook spelers die minder vaak in de belangstelling staan.

Spelers die daar onder vallen zijn Jeyland Mitchell die verhuurd is aan Sturm Graz, Luka Ivanušec is verhuurd aan PAOK en Calvin Stengs aan Pisa. De spelers hebben wisselend succes tijdens hun verhuur. 

Mitchell in Oostenrijk

Mitchell heeft het naar zijn zin in Oostenrijk. Hij wordt regelmatig opgesteld en kan goede statistieken overleggen. Hij speelde inmiddels vijftien wedstrijden voor Sturm Graz en kreeg een gemiddelde beoordeling van een 7,1. Sinds halverwege december is hij basisspeler en speelt vrijwel elke wedstrijd 90 minuten. Hij staat met Sturm Graz bovenaan in de competitie. 

Ivanušec in Griekenland

Ivanušec heeft het minder naar zijn zin in Griekenland. De buitenspeler is zelden basisspeler en mag regelmatig een klein half uurtje of minder invallen. Ook was hij enige tijd afwezig met een blessure. PAOK zelf staat derde in de competitie met drie punten achterstand op de koploper. 

Stengs in Italië

Voor Stengs is zijn verhuur naar Italië geen onverdeeld succes. De aanvaller speelde pas vier wedstrijden en miste het grootste gedeelte van het seizoen door een blessure. Pisa gaat in Italië vermoedelijk degraderen. 

Lees ook