De angst achter het succes: 'Daarom weet ik waar Robin van Persie bij Feyenoord doorheen gaat'

De angst achter het succes: 'Daarom weet ik waar Robin van Persie bij Feyenoord doorheen gaat'

63 reacties 63
Bron: Vi.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: HJ

Feyenoord zag afgelopen week door het gelijke spel tegen FC Volendam PSV kampioen worden van Nederland. De Rotterdammers werden in het begin van het seizoen nog weggezet als de uitdager van PSV, maar moeten nu knokken om plek twee vast te houden. 

Voetbal International sprak na het kampioenschap met Peter Bosz. De trainer voelt mee met Robin van Persie en Arne Slot. PSV won veel wedstrijden en dat zorgt voor geluksmomenten. "Winst én verlies doen veel met je", zegt Bosz.

Doordat Bosz ook in andere siutaties heeft gezeten herkend hij het gedrag van bijvoorbeeld Slot. "En weet ik waar Robin van Persie bij Feyenoord doorheen gaat.", zegt Bosz die wel weet dat Van Persie niet de enige is. "Elke trainer maakt zo’n jaar mee, dat is niet fijn."

Het probleem van trainers

Bosz denkt juist dat het een probleem is van trainers. Ze genieten niet genoeg van de mooie baan die ze hebben. Trainers zouden af en toe wat vaker tot rust moeten komen en moeten genieten, want Bosz weet dat hij zichzelf ook regelmatig boos kan maken zelfs bij een 4-0 voorsprong.

Bosz omschrijft het als een angst die constant om trainers heen hangt. "Je bent bang om daar zelf in terecht te komen. Daarom is het moeilijk om van het moment te genieten."

Lees ook