Feyenoord treft volgend seizoen ADO Den Haag in de Eredivisie

Feyenoord treft volgend seizoen ADO Den Haag in de Eredivisie

18 reacties 18
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Youri

ADO Den Haag is volgend seizoen terug van weggeweest. De Hagenezen degradeerden in 2021 naar de Keuken Kampioen Divisie en zijn komen een 1-0 winst op Jong FC Utrecht na vijf jaar terug op het hoogste niveau.

De club uit Den Haag heeft 74 punten na 32 wedstrijden en heeft, samen met nummer twee SC Cambuur (70 punten), een enorm grote voorsprong op de rest. Daardoor kunnen de Hagenezen zo vroeg in het seizoen al promoveren. De strijd om de titel is nog niet beslist. SC Cambuur hijgt de club uit Den Haag nog in de nek.

De eerste helft eindigde in 0-0. Na vijf minuten in de tweede helft brak spits Evan Rottier de ban. Hij schoot ADO Den Haag naar een voorsprong. De rest van de wedstrijd gebeurde er niet veel, waardoor de wedstrijd in 1-0 eindigde.

Lees meer over
Lees ook