Kuyt mist periodetitel: 'We hadden hem moeten pakken'

Kuyt mist periodetitel: 'We hadden hem moeten pakken'

4 reacties 4
Bron: Ad.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord-legende Dirk Kuyt is er gisteravond niet in geslaagd om de derde periodetitel te pakken met FC Dordrecht. In de Keuken Kampioen Divisie speelde Dordrecht gelijk bij Jong PSV en daardoor kon Willem II de periodetitel pakken. Minne Groenstege schreef erover voor het Algemeen Dagblad.

FC Dordrecht had met een zege bij Jong PSV de derde periodetitel gepakt in de Keuken Kampioen Divisie. In de 90ste minuut kreeg Yoon Do-young na een voorzet van Noah Bischof nog een grote kans op de 1-2, maar de kopbal van de 19-jarige spits uit Zuid-Korea ging tegen het zijnet. De ploeg van Dirk Kuyt grijpt dus naast de periodetitel en daarmee een ticket voor de play-offs om promotie.

Trainer Kuyt reageert voor de camera’s van ESPN: “We hadden hem moeten pakken, maar dat hebben we niet gedaan. Dat is een heel zuur gevoel, zeker omdat we de kansen wel gehad hebben.” Het doet Kuyt pijn, maar hij kan zijn spelers niks verwijten.

Balen

De trainer legt uit: “We hebben er alles aan gedaan. Ik had het ons wel gegund.” Maar naast die positiviteit hoopt Kuyt ook dat zijn spelers stevig balen, dat hoort er ook bij. Het is namelijk acht jaar geleden dat FC Dordrecht een periodetitel pakte. Het ticket voor de play-offs gaat naar Willem II, dat met 0-3 won bij FC Emmen.

Lees ook