Eerder zou Feyenoord ook Carlos Aalbers hebben gepolst. Aalbers, die momenteel werkzaam is bij NEC Nijmegen, had geen interesse in de functie. Van Wonderen zou echter wel open staan om de belangrijke functie bij Feyenoord te vervullen.
Volgens het Algemeen Dagblad is Kees van Wonderen in beeld als technisch directeur van Feyenoord. De oud-speler van Feyenoord is momenteel in gesprek met de Rotterdamse club.
Dennis te Kloese zou niet voor commentaar bereikbaar zijn. Mocht Van Wonderen inderdaad de nieuwe technisch directeur worden van de Rotterdammers, zou het betekenen dat Te Kloese geen dubbelfunctie meer heeft. Momenteel is hij zowel algemeen- als technisch directeur.
Mogelijk wordt door de komst van Van Wonderen voor technisch manager Mark Ruijl het een onwerkbare situatie. Ruijl zou al langer weten dat zijn baan in gevaar is, zo meldt het Algemeen Dagblad maandag.
Ervaring
De 57-jarige Van Wonderen zit momenteel zonder club nadat hij actief was voor Schalke 04. Daarvoor heeft hij als trainer de nodige ervaring. Zo was hij actief voor Go Ahead Eagles en SC Heerenveen, maar ook assistent-trainer van het Nederlands Elftal.
Eerder was hij ook nog trainer stagiair bij VVV Venlo en trainer bij Oranje Onder 17 en Oranje Onder 18 en assist-trainer van FC Twente. In Enschede was hij ook al assistent van de directie. Hij is ook al eerder een half jaar scout geweest bij Feyenoord.