Om 16:30 uur is de eerste wedstrijd van vandaag. Ajax speelt thuis tegen de oude ploeg van Robin van Persie, SC Heerenveen. Ajax zal proberen om het gat naar de top-3 te verkleinen.
Naast Feyenoord tegen FC Volendam staan er vandaag nog drie wedstrijden op het programma. Alle supporters van Feyenoord kijken natuurlijk uit naar de wedstrijd om 20:00 uur, maar er zijn meer wedstrijden om te zien vandaag.
Dan is er rond etenstijd, om 18:45 uur, een zeer interessante wedstrijd. Het avondje NAC, waarbij NAC Breda Go Ahead Eagles ontvangt. Go Ahead Eagles heeft een sterk moraal, mede door de overwinning vorige week in Europa.
En om 21:00, als Feyenoord al bezig is, neemt het Rotterdamse Excelsior op tegen Telstar. De promovendus speelt thuis en zal proberen om Excelsior voorbij te gaan op de ranglijst.
Programma Eredivisie 01-11-2025
16:30 | Ajax – SC Heerenveen 1-1
18:45 | NAC Breda – Go Ahead Eagles 1-0
20:00 | Feyenoord – FC Volendam 3-1
21:00 | Telstar - Excelsior 2-2