'De fysio was eerst niet zo happig, maar ik wilde écht graag naar De Kuip'

'De fysio was eerst niet zo happig, maar ik wilde écht graag naar De Kuip'

7 reacties 7
Bron: ESPN
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord nam het donderdagavond in De Kuip op tegen Panathinaikos FC. De Rotterdammers wisten met 3-1 te winnen. Cyriel Dessers speelt bij de Griekse club, maar is geblesseerd en kon dus niet spelen.

Dessers was toch aanwezig. 'De fysio was eerst niet zo happig, maar ik wilde écht graag naar De Kuip', zegt Dessers in gesprek met ESPN. De aanvaller kent een prachtig seizoen in De Kuip, waar hij publiekslieveling was.

Voor Dessers voelt het dan ook speciaal om terug te zijn. Het is voor de aanvaller de eerste keer na zijn laatste wedstrijd dat hij terug is, en die laatste wedstrijd was de finale van de Conference League.

Dessers was blij met de loting tegen Feyenoord. 'Op het moment dat ik de blessure kreeg, was het eerste dat ik dacht: oh nee, ik denk dat ik deze wedstrijd ga missen.' Het deed even pijn, maar Dessers weet dat het onderdeel is van het voetbal.

Lees meer over
Lees ook