'SL Benfica zet Hadj Moussa in wachtkamer'

'SL Benfica zet Hadj Moussa in wachtkamer'

28 reacties 28
Bron: Record.pt
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

De kans dat Anis Hadj Moussa Feyenoord nog deze transferperiode gaat verlaten lijkt kleiner te zijn geworden. Volgens het Portugese Record zou SL Benfica, dat interesse heeft in de aanvaller, eerst wachten of de deal met João Félix doorgaat.

Hadj Moussa kende vorig seizoen een sterk debuutjaar bij Feyenoord. De aanvaller maakte indruk met zijn dribbels en dat zou zijn opgevallen bij SL Benfica. Vorig seizoen speelde hij 43 wedstrijden voor de Rotterdammers waarin hij elf keer scoorde en vijf assists gaf. In de Champions League maakte de Algerijn indruk met drie doelpunten in elf wedstrijden.

SL Benfica zou daarom gecharmeerd zijn van Hadj Moussa, al weet de Portugese topclub dat het diep in de buidel moet tasten wil het de aanvaller overnemen. Het is nu wachten of er een deal komt met João Félix, en zo niet, dan lijkt het mogelijk door te gaan schakelen naar Hadj Moussa.

Transfermarkt.nl schat de actuele marktwaarde van Hadj Moussa momenteel op veertien miljoen euro, maar Feyenoord wil naar verluidt meer hebben voor de Algerijnse aanvaller.

Lees ook