Feyenoord verliest van KAA Gent en ziet Beelen geblesseerd uitvallen

Feyenoord verliest van KAA Gent en ziet Beelen geblesseerd uitvallen

114 reacties 114
Bron: FR-Fans.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord heeft zaterdagmiddag de oefenwedstrijd tegen KAA Gent verloren. Op Varkenoord was de Belgische club met 1-2 te sterk. Voor de Rotterdammers scoorde Sem Steijn het enige doelpunt.

In totaal duurde de wedstrijd 4 keer 30 minuten. Dat betekende dat veel spelers minuten mochten maken. Een van de uitblinkers bij Feyenoord was Leo Sauer, die een half uur meespeelde en daarin zijn kwaliteiten liet zijn.

Blessure Beelen

Bij Feyenoord viel Thomas Beelen geblesseerd uit. Ogenschijnlijk met een zware blessure, maar de Rotterdammers hebben daar nog niets over gecommuniceerd. De wedstrijd lag een tijdje stil.

Open dag

Zondag is de traditionele Open Dag, het zogenoemde Feyenoord Festival. Dan worden de spelers aan de fans voorgesteld en landt ook weer de helikopter in De Kuip met de nieuwe aanwinsten.

Lees ook