Kans op Ugalde slinkt na vraagprijs: 'De club betaalde nog nooit 15 miljoen euro'

Kans op Ugalde slinkt na vraagprijs: 'De club betaalde nog nooit 15 miljoen euro'

52 reacties 52
Bron: Championat
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Feyenoord zet in op het aantrekken van Manfred Ugalde. De spits die in 2023 FC Twente inruilde voor Spartak Moskou zou niet onwelwillend tegenover een terugkeer naar Nederland staan. Toch lijkt de komst een stuk verder weg dat gedacht.

Het Russische Championat.com weet dat Ugalde ooit voor het geld naar Rusland trok, maar nu dat minder van belang vindt. Ze vragen zich af hoe Feyenoord de deal rond zou kunnen maken. De club betaalde nog nooit meer dan 15 miljoen euro. Nu zouden de club tussen de 20 en 25 miljoen willen ontvangen. 

Zijn zaakwaarnemer was duidelijk tegenover de website, waar hij aangeeft dat Ugalde zijn niveau in Rusland heeft verbeterd, maar dat het verhuizen naar een topclub zonder speeltijd geen optie is met het WK in aantocht. "Als je topscorer bent in een gerespecteerde competitie, trek je de aandacht. We blijven luisteren naar aanbiedingen en handelen kalm. Manfred heeft een contract", is zijn zaakwaarnemer duidelijk over de toekomst.

Meerdere clubs

Feyenoord bood volgens Championat al 15 miljoen euro voor de aanvaller, maar dat was een minimale verhoging van de prijs die zij zelf betaalde. Als Feyenoord niet omhoog wil, is de kans dat Ugalde vertrekt nog steeds aanwezig. Er zouden meerdere clubs in Europa geïnteresseerd zijn in de spits.

Lees ook