'Juventus blijft naar Hancko kijken'

'Juventus blijft naar Hancko kijken'

5 reacties 5
Bron: Tuttosport
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Tuttosport bevestigt de opnieuw getoonde interesse van Juventus in Dávid Hancko. Afgelopen seizoen waren er al onderhandelingen met de club uit Turijn, dit kwam op niks uit. Nu zou de verdediger weer op het lijstje staan.

Juventus zou toch toe willen slaan op Hancko. De vraagprijs is voor de Italiaanse ploeg nog wel te hoog voor iemand die niet per se eerste keus is om te halen. Feyenoord vraagt 30 miljoen, wat volgens de sportkrant al minder is dan de 35 miljoen van afgelopen seizoen. Dit is ook één van de redenen van de vernieuwde interesse.

Juventus zou ook bezig zijn met Aymeric Laporte. Hij speelt bij de club waar ook interesse is voor de Slowaakse verdediger, namelijk Al-Nassr. Ook keert Daniele Rugani terug bij Juventus, na een seizoen uitgeleend te zijn. Zo kan het dus nog wel eens druk worden achterin bij Juventus, die op zoek zijn naar verdedigers door blessureleed.

Hancko heeft tot nu toe 140 wedstrijden gespeeld voor de Rotterdammers, hierin scoorde hij vijftien keer en gaf hij twaalf assists. Hij won in Nederland ook alles wat er te winnen valt. De KNVB Beker, Johan Cruijff Schaal en hij werd landskampioen.

Lees ook