Van Persie: 'Dat is altijd een plusje'

Van Persie: 'Dat is altijd een plusje'

11 reacties 11
Bron: Rijnmond.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Robin van Persie vertelt in een gesprek met RTV Rijnmond nog wat over de linksback positie en over de nog niet gepresenteerde Luciano Valente. Die afgelopen zondag wel al medisch gekeurd is.

“Valente is op de eerste plaats een goede, jonge, Nederlandse speler”, begint Van Persie. “Hij heeft veel potentie en hij kan op een aantal posities uit de voeten, dat is altijd een plusje. Het is daarnaast een hele leuke, frisse jongen die het gewoon hartstikke goed doet.” Wanneer de presentatie plaats gaat vinden is nog niet duidelijk.

Verder gaat de oefenmeester nog in op de linksback positie. Na het vertrek van Quilindschy Hartman en Hugo Bueno moet er een nieuwe linksback komen. Feyenoord en Van Persie willen graag Bueno erbij houden. Er wordt daarom ook gevraagd hoe realistisch dat beeld is. “Dat beeld hebben we en daar kijken we naar. Alleen je bent in dit geval afhankelijk van Wolverhampton, hoe zij dat zien. Er is contact en dat moeten we de aankomende periode gaan bekijken, hoe dat verder loopt.”

Hugo Bueno speelde afgelopen seizoen bij Feyenoord, alleen was hij vaak geblesseerd. Hij speelde een belangrijke rol met zijn assist in de uitwedstrijd tegen AC Milan. Hij speelde 30 wedstrijden voor de Rotterdammers en gaf vier assists. Luciano Valente speelde 33 wedstrijden voor FC Groningen en scoorde twee keer en gaf acht assists.

Lees ook