Er lijkt een akkoord te komen tussen de twee clubs. Ook moeten de details besproken en afgerond worden. De club uit Kopenhagen ziet de Peruaan graag terugkomen na de zomer.

FC Kopenhagen wil Marcos Lopez graag overnemen van Feyenoord na zijn verhuurperiode. Het zou naar verluidt om een bedrag van ongeveer 1,2 miljoen euro. Dit meldt Farzam Abolhosseini van het Deense Tipsbladet.
Afgelopen jaar heeft de linksback voor de Deense ploeg gespeeld. Bij Feyenoord speelde hij nauwelijks en in Kopenhagen maakte hij indruk. Hij speelde in dertig wedstrijden en wist zeven assists af te leveren. Daarnaast wist hij ook kampioen te worden en de beker te veroveren.
Lopez speelde 45 wedstrijden voor de Rotterdammers waarin hij drie assists wist te geven. Hij won met Feyenoord alles wat er in Nederland te winnen valt.