De Deen, die met Sparta Praag tweemaal landskampioenwerd (2022/2023, 2023/2024) en één keer de beker won (2023/2024), tekent een meerjarig contract bij zijn oude/nieuwe werkgever. 'We verheugen ons om via officiële kanalen de komst van een nieuwe coach te mogen aankondigen. Welkom terug Brian, in de voor jou bekende omgeving', vertelt František Čupr, de voorzitter van het bestuur van Sparta Praag.

Brian Priske, de oud-coach van Feyenoord, die in januari van dit kalendarjaar werd ontslagen door de Rotterdammers na een teleurstellende avontuur bij Feyenoord, gaat weer aan de slag als coach van Sparta Praag, dat meldt de Tjechische voetbalclub op de officiële clubwebsite.
De 48-jarige Deen ging op 1 juli 2024 officieel aan de slag bij Feyenoord als hoofdcoach. Hij tekende destijds een contract dat hem voor drie jaar aan de club uit Rotterdam-Zuid verbond. In zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Feyenoord versloeg hij PSV en won zo de Johan Cruyff Schaal met de Rotterdammers.
De Deens oud-international kende een moeizame start met Feyenoord in de competitie, waardoor de strijd om het kampioenschap al vroeg moest worden opgegeven. Europees deed hij het met Feyenoord een stuk beter en wist een aantal geweldige resultaten neer te zetten, waaronder de winst op Benfica in Lissabon (1-3), het gelijke spel tegen Manchester City (3-3) en als hoogtepunt de winst op Bayern München in De Kuip (3-0). Nadat Feyenoord werd uitgeschakeld in de TOTO KNVB Beker werd Brian Priske alsnog ontslagen door Feyenoord.