Diezelfde Van Persie vertelde gisteren na de wedstrijd dat Feyenoord volgend seizoen mee gaat doen om de titel. Een instelling die Willem van Hanegem toejuicht in zijn column in het Algemeen Dagblad. "Dat hij de lat hoog legt, juich ik wel toe."

Het seizoen zit erop voor Feyenoord. De club die begon onder leiding van Brian Priske aan het seizoen als titelkandidaat, zakte ver weg, zag Pascal Bosschaart de taken van Priske tijdelijk overnemen en haalde Robin van Persie terug naar Rotterdam als trainer.
Toch zet Van Hanegem ook wel zijn vraagtekens bij dei uitspraak. "Maar ik moet eerlijk zeggen: die opmars moet hij dan op het trainingsveld hebben gezien, want in de wedstrijden van Feyenoord herken ik nog niet de nieuwe landskampioen. Integendeel."
Feyenoord onder Van Persie
Feyenoord presteerde sinds de komst van Robin van Persie naar behoren. Tot de wedstrijd tegen PSV werd alleen de eerste wedstrijd onder Van Persie niet gewonnen. Opvallend is wel dat Feyenoord vele wedstrijden met minder balbezit dan de tegenstander eindigde, terwmijl onder Priske juist vaak veel balbezit werd geclaimd. Van Persie had één doel bij zijn aanstelling en dat was minimaal derde worden en dat doel is bereikt, ondanks de nederlagen tegen PSV en zijn oude club SC Heerenveen.