Van Persie verwelkomt geblesseerde speler weer bij de selectie

Van Persie verwelkomt geblesseerde speler weer bij de selectie

12 reacties 12
Bron: Feyenoord.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Trainer Robin van Persie gaf vrijdagmiddag een persconferentie in aanloop naar de wedstrijd van zondag. Zondag om 14:30 uur komt PSV op bezoek in De Kuip. Van Persie vertelt hoe zijn team ervoor staat en van wie hij wel en geen gebruik kan maken.

Calvin Stengs is terug, vertelt Van Persie tijdens de persconferentie die werd uitgezonden op Feyenoord ONE: “Stengs is terug. Die heeft de afgelopen dagen goed getraind en zit bij de selectie. Dus dat is mooi.” Stengs zal nog niet starten, geeft Van Persie aan. "Maar Stengs is wel een type speler, die geen ritme nodig heeft. Stengs doet alles met een idee. Zijn klasse druipt er direct vanaf."

Luka Ivanusec zal er niet zijn, sterker nog, het lijkt einde seizoen: “Luka heeft een momentje gehad tijdens de training, zondag komt helaas te vroeg.” De trainer denkt dat de Kroaat nog wel iets langer uitgeschakeld is en misschien pas weer tijdens de voorbereiding aansluit.

Er wordt gevraagd naar Justin Bijlow: "Justin zit nog niet bij de selectie. Hij is wel dagelijks op het veld te vinden, handschoentjes zijn aan. Dat zijn positieve signalen, die maakt steeds een stapje."

Lees ook

Lees ook
Lees ook