Supportersvereniging De Feijenoorder start inzamelingsactie voor Houtman en het Alzheimer Fonds

Supportersvereniging De Feijenoorder start inzamelingsactie voor Houtman en het Alzheimer Fonds

4 reacties 4
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie

Peter Houtman neemt aan het einde van dit seizoen afscheid als stadionspeaker van Feyenoord. De oud tipspits kampt met de ziekte van Alzheimer. Ook zijn vrouw is ziek. Zij willen samen de komende periode aangrijpen om zoveel mogelijk van elkaar en hun dierbare te kunnen genieten.

Supportersvereniging de Feijenoorder is een crowdfundingsactie gestart voor het Alzheimer Fonds. 'Deze actie is een blijk van waardering en tevens ons cadeau aan onze grote vriend, en geliefd door elke supporter: Peter Houtman', schrijft FSV De Feijenoorder.

Alzheimer Fonds

FSV De Feijenoorder deelde het volgende bericht:

Peter heeft zich met hart en ziel ingezet voor de club en haar supporters. Als grote dank willen wij een mooi bedrag ophalen dat Peter persoonlijk kan overhandigen aan het Alzheimer Fonds. Hiermee steunen we belangrijk onderzoek, en tonen we Peter hoe diep zijn band met de club en haar supporters gaat.

Hoe kun jij helpen?

Doneer via of deze link

Deel deze actie met mede-supporters, vrienden en familie

Laat je stem horen bij de laatste thuiswedstrijd van het seizoen โ€“ laat Peter merken dat we hem niet vergeten

Laat een mooie boodschap achter voor Peter via: https://doeidoei.feyenoord.com

Peter Houtman heeft ons als spits en ambassadeur talloze keren trots gemaakt. Nu is het aan ons om iets terug te geven.

Doneer. Deel. Laat van je horen. Voor Peter.

Klik hier voor de link om te doneren.

Lees ook
Lees meer over
Lees ook