Feyenoord maakte maandagmiddag het vertrek van Brian Priske bekend. De club en de Deense trainer gaan per direct uit elkaar. Dat betekent dat hij ook komende woensdag, als Feyenoord het in de Champions League opneemt tegen AC Milan, al niet meer op de bank zit.

Volgens het Algemeen Dagblad zal Pascal Bosschaart tijdelijk het stokje van de vertrokken Brian Priske overnemen. Bosschaart is momenteel de trainer van Feyenoord Onder 21.
Bosschaart is sinds dit seizoen de trainer van Feyenoord Onder 21. Met dat team werd hij najaarskampioen. Ook is hij de voorjaarscompetitie goed begonnen.
Bosschaart was ook als speler al actief voor Feyenoord. In de zomer van 2004 maakte hij de overstap van FC Utrecht naar Feyenoord. Hij verliet de Rotterdammers in de zomer van 2007 voor ADO Den Haag. Hij speelde in totaal 64 wedstrijden voor Feyenoord, waarin hij één keer scoorde en drie assists gaf.
Lees ook
Lees meer over
Het totale legioen hoort nu Pascal Bosschaart massaal te steunen. Zijn eerste wedstrijd is nota bene tegen AC Milan! De periode Brian Priske moeten we snel vergeten en nogmaals Pascal Bosschaart alle kansen geven. Ik wens Pascal Bosschaart hiertoe alle succes toe die maar mogelijk is!
De Wolf en Bosschaart langs de lijn tegen Ac Milan, zullen wel 11 gasten het veld ingestuurd worden die de beuk erin gooien, tactisch zal er weinig gedaan worden en voetballend hoeven we zeker niks te verwachten. Wat een armoe
Dank je gast dat je het voor Pascal op neemt
Pascal Bosschaart?? Hopelijk geeft hij beter training dan dat hij voetbalt, want dat was uitermate belabberd!!
Ten Hag
Man, man, man... Pfffff...bosschaart, kon als voetballer niet eens een bal drie keer hoog houden (was jaren geleden te zien bij rtv Rijnmond), een Feyenoord onwaardige voetballer, neem ik totaal niet serieus! Moet juist hij, de huidige selectie vertellen hoe ze moeten gaan spelen...??! 😡😡😡
Slot was als voetballer ook geen hoogvlieger, dus volgens jouw maatstaven ook geen goede trainer
Klopt, alleen Slot is een uitmuntende-, intelligente trainer, bosschaart absoluut niet!
Als bosschaart niet goed is moeten ze Pastoor halen en een kans geven die heeft er zeker kijk op en is tactisch zeer sterk.
Pastoor? die past totaal niet bij Feyenoord.
Maar bosschaart zéker niet!
Klopt, Pastoor hoort in de kerk
Succes, maar ik hoop toch niet dat dit ten koste gaat van de O-21. Dit jaar de grootste kans om te promoveren.
100% mee eens.
Succes Pascal!!
Pascal,Musa tegen Hernandez lijkt me niet handig. Succes verder
Pascal heel veel succes .
Wat zou dit een geweldige kans zijn en vervolgens de CL winnen 🥰🥰🥰💪💪💪💪💪👍👍🥳🥳🥳
Zullen wel bij Van Bronckhorst als tussenpaus uitkomen. Kent de club ..., te weinig tijd om goede vervanger te zoeken ..., eerder goede resultaten behaald ... en meer van dat soort geleuter.
Vond je hem zo goed dan ik vond het wel meevallen
Volgens het AD? maar die zitten altijd en overal naast, waardeloze roddelkrant.
Als bosschaart niet bevalt dan moeten ze Pastoor trainer maken ik denk dat hij iedereen zal verassen en bijzonder goed zal zijn bij Feyenoord.
Denk niet dat hij een grote club aankan hij heeft altijd voor degradatie gestaan
Omdat hij nooit de kans heeft gekregen maar hij heeft er zeker wel kijk op.
Pascal Bosschaart staat volgens insiders bekend om zijn sterke communicatieve vaardigheden en betrouwbare aanpak. Hij heeft een goede relatie met spelers en weet hen te motiveren. Daarnaast wordt hij beschreven als strategisch sterk en flexibel in zijn tactieken. Zijn vermogen om een positieve en stimulerende werkomgeving te creëren, maakt hem tot een geliefde trainer bij veel spelers en medewerkers.
Het lek is boven, we worden nu wel kampioen...
Succes Pascal, zet 'm op!!! ♥️🤍🖤
Tot het eind van dit seizoen Bosschaart deze kans geven( nieuwe trainer pas voor nieuw seizoen),eventueel met Jan Boskamp of Willem van Hanegem in een steunende rol (echte clubmannen). Pascal Jansen of Marino Pusic proberen te strikken voor het nieuwe seizoen, beide hebben hetzelfde idee als Arne Slot mbt hoe iedere wedstrijd gespeeld moet worden.
Die oude mannen niet meer erbij nemen.
Pusic? Omdat hij degradeerde met FC Twente toen hij het overnam? Zou Gio, als tussenpaus vragen. En dan Te Kloese einde van het seizoen lozen. Erik Ten Hag vragen voor komend seizoen. Met een goede TD.
Bosschaart mag maar 60 dagen aanblijven, dus eind van het seizoen haalt hij jammergenoeg niet. Heeft nog niet de vereiste papieren.
Paultje!!!!
GIO
Lekker op deze manier verder inderdaad, armoedevoetbal zonder visie met Gio
5 prijzen pakken zonder visie is geen probleem.
Zo dom om Bosschaart bij de onder 21 weg te halen. Dat team draait goed en vecht voor promotie was van groot belang is van Feyenoord. Never change a winning team.
Te Kloese is een prima AD, maar wilde te graag ook TD zijn. Feyenoord betaalt daarvoor de prijs nu in het seizoen dat Slot weg is. Te Kloese heeft teveel fouten gemaakt. Priske absolute gentleman, maar gewoon geen goede keuze geweest van DtK. Slechte timing qua ontslagmoment. Ik verwacht, dat Van Bommel wordt aangesteld met hopelijk Rene Hake als uitstekende veldtrainer en een grotere rol voor Reijnen als assistent. Bosschaart zsm zijn goede werk bij < 21 weer laten oppakken.
Bosschaart gaat wel passen bij Feyenoord en hij wil graag,alles komt goed en Feyenoord hoeft geen andere trainer te zoeken.
Misschien is bosbaard wel een hele goede trainer voor Feyenoord denk dat hij best wel past bij Feyenoord en ze niet eens naar een andere trainer hoeven te zoeken.
Wie er ook komt haal die derde plek binnen. Dit seizoen is toch verloren en gaat als een nachtkaars uit. Priske is nu natuurlijk de gebeten hond als trainer . Maar die Te Kloese mag ook wel enige zelfreflectie hebben. Geen enkele kwaliteits impuls in de afgelopen transferperiode. Wel je top spits verkopen en dan door gaan met de 2e garnituur. Daar spreekt toch geen enkele ambitie meer uit voor dit seizoen.😠
E