• Nieuws
  • Selectie
  • Wedstrijden
  • Champions League
FR-Fans.nl - Feyenoord nieuws FR-Fans.nl - Feyenoord nieuws FR-Fans.nl - Feyenoord nieuws
  • Nieuws
  • Selectie
  • Wedstrijden
  • Champions League
Aanmelden
  1. Home
  2. Nieuws
  3. Drie Feyenoorders in voorselectie Jong Oranje
Drie Feyenoorders in voorselectie Jong Oranje

Drie Feyenoorders in voorselectie Jong Oranje

16 augustus 2024, 15:13
5 reacties 5
Bron: OnsOranje.nl
Foto: Pro Shots
Auteur: Redactie
Delen
  • Deel op Facebook
  • Deel op Twitter

In de voorselectie van Jong Oranje zitten drie Feyenoorders. Zowel Antoni Milambo, Gjivai Zechiël als Neraysho Kasanwirjo zitten in deze voorselectie, zo meldt OnsOranje op X. Voor Milambo en Zechiël is de eerste keer dat het is opgenomen in de voorselectie van Jong Oranje.

Jong Oranje speelt op 5 september de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Noord-Macedonië. Op negen september wordt er de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Georgië Onder 21 gespeeld.

Klik hier voor de volledige selectie op de X pagina van OnsOranje.

Lees meer over
  • Jong Oranje
  • Gjivai Zechiël
  • Antoni Milambo
  • Neraysho Kasanwirjo
Lees ook
Twee Feyenoorders, waarvan één debutant, in selectie Jong Oranje

Twee Feyenoorders, waarvan één debutant, in selectie Jong Oranje

Bondscoach Xavi roept één Feyenoorder op voor Nederlands Elftal

Bondscoach Xavi roept één Feyenoorder op voor Nederlands Elftal

Is Mármol de beste zomeraankoop van Feyenoord?

Is Mármol de beste zomeraankoop van Feyenoord?

Feyenoord ziet groot probleem blootgelegd worden tegen Inter

Feyenoord ziet groot probleem blootgelegd worden tegen Inter

Van overtuigend naar kwetsbaar: wat is er met Feyenoord aan de hand?

Van overtuigend naar kwetsbaar: wat is er met Feyenoord aan de hand?

Feyenoord krijgt harde tik: 'Twee maten te groot' en zorgen over vervolg

Feyenoord krijgt harde tik: 'Twee maten te groot' en zorgen over vervolg

Vorig artikel Bueno inzetbaar tegen PEC Zwolle, Osman nog niet Volgend artikel Priske: 'En dat deden we ook goed in dat aspect afgelopen zaterdag'
Net binnen
  • 6 uur geleden
    Read trekt harde les uit Champions League-duel met Inter 1 reactie
  • 7 uur geleden
    Feyenoord-verdediger Wessels deelt foto vanuit ziekenhuis en is voorlopig uit de roulatie 2 reacties
  • 9 uur geleden
    Vermoedelijke opstelling: 'Van Bronckhorst kiest voor Watanabe en Mármol centraal achterin' 21 reacties
  • 9 uur geleden
    Smans waarschuwt Feyenoord: 'Ik denk dat geen enkele ploeg hier met een lekker gevoel de bus uitstapt' 11 reacties
  • 9 uur geleden
    EREDIVISIE | Willem II en PEC Zwolle eindigt in gelijkspel
  • 12 uur geleden
    Van Bronckhorst verrast Feyenoord-talent Schaken: 'Hij wist het nog niet' 14 reacties
  • 13 uur geleden
    Van Bronckhorst weet wat het moet doen: 'Dan kom je in een andere fase weer' 15 reacties
  • 13 uur geleden
    Van Bronckhorst ziet bij Feyenoord-tegengoal een ander probleem dan Ernst 29 reacties
  • 13 uur geleden
    Van Bronckhorst geeft update over selectie, Targhalline trainde niet met de groep mee 3 reacties
  • 13 uur geleden
    Twee Feyenoorders, waarvan één debutant, in selectie Jong Oranje 3 reacties
Scroll
Praat mee
  • Kimbo 2 uur geleden

    We worden al misselijk als iedereen het Fries volkslied gaat zingen.

    Smans waarschuwt Feyenoord: 'Ik denk dat geen enkele ploeg hier met een lekker gevoel de bus uitstapt'
  • speluhh 3 uur geleden

    Verhelderend!

    Read trekt harde les uit Champions League-duel met Inter
  • feyenoordsupporter 5 uur geleden

    Citaat "Ik denk dat geen enkele ploeg hier met een lekker gevoel de bus uitstapt' Ik denk dat Feyenoord na de wedstrijd met een heel goed gevoe...

    Smans waarschuwt Feyenoord: 'Ik denk dat geen enkele ploeg hier met een lekker gevoel de bus uitstapt'
  • chiappucci92 5 uur geleden

    Het betreft een uitwedstrijd in de eredivisie dus dat betekent meer ruimte, het wordt een 1-3 overwinning.

    Vermoedelijke opstelling: 'Van Bronckhorst kiest voor Watanabe en Mármol centraal achterin'
Top 5 reacties vandaag
  • philip zegt

    Moeten nu ten eerste gewoon gaan spelen met echte buitenspelers. Valente naar de 8’positie en Zechiël op 10 houden. Taghi en Vanhoutte laten uitmaken wie er op de 6 positie hoort, maar denk voor balans Vanhoutte beter is. Schaken dan gewoon een paar wedstrijden laten staan. Verdedigend kan het beter, maar daar zal ook geen vertrouwen in de grabbelaar achter hen zijn. Ernst is het gewoon niet op dit moment, in ieder geval niet voor Feyenoord 1.

    Van Bronckhorst ziet bij Feyenoord-tegengoal een ander probleem dan Ernst
  • jl82 zegt

    Van Bronkhorst doet er alles aan om deze zeer matige keeper te verdedigen. Het is toch onbegrijpelijk dat er een keeper is gekocht voor €5 miljoen die niet eens in een hoek kan duiken? Met weemoed denk je toch terug aan Wellenreuter.

    Van Bronckhorst ziet bij Feyenoord-tegengoal een ander probleem dan Ernst
  • feyenoordsupporter zegt

    Ik zou toch heel graag een echte links buiten willen zien ipv Valente. Meer dreiging op BEIDE vleugels en voorzetten is meer dan wenselijk. Ook Ferri wil als spits een keer een bal van de flanken krijgen.

    Vermoedelijke opstelling: 'Van Bronckhorst kiest voor Watanabe en Mármol centraal achterin'
  • supportersinds1953 zegt

    Het is heel normaal dat jonge spelers een terugval krijgen. Maar daarom moet de technische staf ook gelijkwaardige spelers in kunnen zetten. En bij Feyenoord onder 21 spelen en scoren 2 van die spelers Nahany en El Harmouz. Ook voor de tegenvallende spits Ferri moet men eens Izu Onunta in durven zetten. Die is snel, sterk in de duels en scoort gemakkelijk. Waarom een Schaken wel en de spits waar hij vorig jaar succesvol mee samenspeelde. Zie terug de teruglegbal van Onunta op Schaken waardoor die tegen 020 kon scoren. Zie de statistieken van Izu Onunta. https://photos.app.goo.gl/RgyjSJUTxta5HE5C7 https://photos.app.goo.gl/wck2EHfgHz1FDbNJ8 Ook een Levi Haps kun je beter inpassen bij Feyenoord 1. Scoort ook aan de lopende band. Weg met die middelmaat aankopen. Onze jeugd behoort tot de Europese top.

    Van Bronckhorst geeft update over selectie, Targhalline trainde niet met de groep mee
  • mgverheul zegt

    Hij heeft al een verbeterd contract gekregen dat veel hoger ligt dan een jeugdcontract. Zijn vader zei dat het er beter uit zag.

    Van Bronckhorst verrast Feyenoord-talent Schaken: 'Hij wist het nog niet'
Ben jij een echte FR-Fan?
Maak een account aan en profiteer van alle extra's Aanmelden
FR-Fans.nl - Feyenoord nieuws
  • Nieuws over Feyenoord
  • Feyenoord
  • Tip de redactie
  • Live Feyenoord
  • Column
  • Transfers Feyenoord
  • Afmelden kansspel advertenties
  • De Kuip
  • Over ons
  • Feyenoord Onder 21
  • KNVB Beker
FR-Fans.nl - Feyenoord nieuws
© 2026 Uitgegeven door Marinus Media B.V.
  • Contact
  • RSS
  • Disclaimer
  • Sitemap (HTML)
  • Privacy policy
  • Cookieverklaring
  • Privacy instellingen