Na deze spectaculaire redding kreeg de linkspoot een knie van zijn medespeler in zijn gezicht. De linksback van Slowakije zag zijn elftal de overwinning over de streep trekken en met 0-1 verrassend te winnen.

David Hancko, de laatste man van Feyenoord en linksback bij Slowakije, heeft één van de hoofdrollen opgeëist bij België - Slowakije. De Slowaakse strijder wist op de doellijn op fabelachtige wijze een schot van Bakayoko te keren.
Feyenoord onderbroek
Nadat Hancko in deze fysieke wedstrijd meermaals ongemakken ondervond kwam een opmerkelijk shot in beeld. De verdediger lijkt namelijk een Feyenoord onderbroek aan te hebben tijdens zijn interland zo is hier te zien op X.com (voormalig Twitter).
Lees meer over
Het was tijdens de wedstrijd te zien man, Slimbo.
Hancko is zondermeer de beste speler van Feyenoord op dit moment en ook van Slowakije. Als hij zo door blijft gaan op het EK, dan is hij onhoudbaar voor Feyenoord en zal hij voor een heel hoog bedrag vertrekken. Ik denk naar Liverpool FC. Er staan hem en ons mooie tijden te wachten. 🍻
Logisch toch deze keuze van Hanco. ;)
Held!!
Kan ook gewoon een foto sjop zijn
Het was tijdens de wedstrijd te zien man, Slimbo.
Het is wat , hancko draagt een feyenoord onderbroek,heb liever dat hij blijft
Koop Max Wöber
Hahaha gek..
Ha ha de (ex) ajacieden verdedigers make echt indruk op dit EK. Denk niet dat Trauner het minder doet dan Wöber.
Wat een rem spoor!!
Held! Wat een Beer!!
Wat een held!!!
Ook voor Hancko geld: Feyenoorder ben je niet voor even....