
Feyenoord, Pimenta, Arne Slot, Te Kloese en Tottenham Hotspur. Deze namen zijn inmiddels al honderden keren voorbij gekomen de afgelopen dagen. Succestrainer Arne Slot zou in de belangstelling staan van de Londense Premier League club. De zaakwaarneemster van Slot, Pimenta, sprak vandaag met Te Kloese. Morgen gaan de gesprekken door. FR-Fans was benieuwd of jullie de keuze van Arne Slot zouden snappen, mocht hij de overstap maken naar Tottenham Hotspur. Op het moment van typen zijn er 4515 stemmen uitgebracht op de poll in dit artikel. 35% zou de keuze snappen maar de grote meerderheid van 65% niet. Fr4everandalwayss zou de eventuele keuze van Arne Slot begrijpen. "Als we het sentiment even opzij zetten is het natuurlijk gewoon logisch. Premier league is een grote kans voor zowel spelers als trainers. Die kans komt niet vaak langs en dan pak je die gewoon. Hoe jammer voor ons ook." Ook Richie kijkt er op deze manier naar. "Het is toch een unieke kans om in de grootste competitie ter wereld als trainer aan de slag te gaan. Jammer voor ons, maar zo gaat het nu eenmaal. Had het echter niet verwacht, want er werden al door Slot gewenste versterkingen vastgelegd. Ik denk dat de man de club in een veel betere staat achter laat dan toen ie begon. Als het waar is, snel op zoek naar een waardige opvolger." Gast428 denkt dat Slot er beter aan doet om met Feyenoord Champions League te spelen, dan met Tottenham Hotspur in de UEFA Europa Conference League of misschien zelfs helemaal geen Europa. "Tottenham speelt volgend jaar misschien geeneens Europees voetbal. Hangt af van de wedstrijd zondag. Als ze winnen en Aston Villa verliest, gaan ze Conference League spelen. Als Aston Villa - Brighton verslaat, speelt Tottenham Hotspur geen Europees voetbal volgend seizoen. Toch vreemd, want met Feyenoord mag je Champions League spelen. Dan ga je toch niet weg. Die stap naar het grote geld kan altijd nog." Wout73 denkt dat geld een grote rol speelt. "Van clubliefde kun je niet eten. Het gaat om het geld. En dat is de normaalste zaak van de wereld. Of het een goede keuze is bevalt te bezien? Hij zal daar meer verdienen. Er zal meer geld zijn voor spelers. Maar de eigenaar van de club zijn meedogenloos, dus zijn carrière kan zomaar een vervelende wending krijgen."
Lees meer over
Een super verhaal op de forum
Als het waar is dat we er 20 miljoen voor krijgen gelijk verkopen naar mijn mening. Je kan dat bedrag mooi herinvesteren in een prima nieuwe trainer, contractverlenging bij bvb Gimenez en Szymanski en evt nog 1 of 2 transfers die het elftal sterker maken. We moeten af van het calimerogeklets dat we alleen met Slot het kampioenschap zouden kunnen prolongeren.
Er is geen sprake van calimero geklets. De werkelijkheid is dat Feyenoord niet zoals Ajax en ook PSV jaarlijks om het kampioenschap speelt.Slot heeft ,als een van de weinigen een totaal nieuw team gesmeed dat in een jaar kampioen is geworden. Daar is overduidelijk de hand van de hoofdtrainer in zichtbaar.Nadat hij met Feyenoord de finale heeft bereikt vd Conferenceleaque.Ik heb geen andere trainer daarvoor dit zien doen.Dus de hand van een trainer is en kan erg belangrijk zijn. Met een evt transefr van Slot kan met het geld nieuwe spelers aangetrokken of behouden worden.Maar ik zie niet dat een nieuwe trainer het zelfde kunstje kan flikken wat Slot voor elkaar heeft gekregen.En natuurlijk,ook als we Slot kunnen behouden voor Feyenoord is geen garantie dat we wederom kampioen gaan worden en in de CL gaan spelen.Maar die kans met hem lijkt mij groter dan zonder hem!
Ik ben het gedeeltelijk met jou eens, zeker is het Slot die van deze groep een machine heeft gemaakt, maar als die machine niet werkt dan zal het niet lukken dus voor mij heeft Slot 50% en de spelers50%, met een goeie trainer kan Feyenoord wederom meespelen voor het kampioenschap, met dit budget kan je wel iets denk ik 20 miljoen voor Slot 45 miljoen voor Kòckù want dat zal Slot er wel doorheen krijgen, ook denk ik dat Geertruida weg zal gaan ik denk voor 30 miljoen dat zouden 95 miljoen al samen zijn doe daar de inkomsten even bij van de CL dan ga je dik door de 120 miljoen, daar kan je echt wel 5 -7 erg goeie spelers voor halen en dan zet je Peter Bosz of Pascal Janssen voor de groep.
Het lange termijn belang van Feyenoord moet voorop staan.Dat betekent dat Feyenoord de afweging maakt, is de kans groter of kleiner als Slt zou blijven om ver te komen in de CL,dan met een nieuwe trainer.Het financiele belang staat hier niet los van het voetbaltechnische belang,want als de kans groter is met Slot dan met een nieuwe trainer dat Feyenoord verder komt in de CL en aldus financieel grote stappen maakt,dan kan Feyenoord in voetbaltechnisch opzicht ook grote stappen maken door topspelers aan te trekken met het beschikbare geld uit de CL. Waardoor weer de kans op het kampioenschap en dus het structureel meedoen aan de CL vergroot wordt. Dus in het belang van feyenoord,voor op de lange termijn zou Slot moeten blijven.Het cashen,het korte termijn belang door Slot te verkopen aan Tottenham weegt niet op tegen het lange termijn belang van Feyenoord!.Met een incidenteel grote transfersom kan je niet echt spelers mee halen uit Manchester,InterMilan en Barcelona bv!
De kans is wellicht groter met Slot om verder te komen, maar hoeveel groter en is die grotere kans 20/25 mln waard? Presteert Slot nog hetzelfde als deze kans hem ontnomen wordt. Allemaal zaken waarmee je rekening moet houden Persoonlijk denk ik dat je de focus moet hebben om volgend seizoen bij de eerste 2 te eindigen. Dan speel je CL in de nieuwe opzet. Als we Slot, Kokcu verkopen plus CL inkomsten, zitten we bijna op 100 mln. Met een 3/4 goede versterkingen heb je een uitstekende selectie.
Kijk naar Ajax en deels PSV, Zij hebben dure spelers aangetrokken,Maar hun trainer s...pffffffffffff
Slot zal zeker gewoon doorgaan en niet inzinken want het is ook zijn naam.
Ze moeten echt goed nadenken over de nieuwe trainer. Past hij in de organisatie, bij de spelersgroep, bij de staf enz enz communicatievaardigheden. Peter Bosz is vrij en op papier een hele goede keus. Maar op detailniveau geen idee. Klikt hij met Te Kloese, hoe ligt hij bij De Wolf, hoe ligt Bosz bij spelers. Zijn Feyenoord verleden is wat beschadigd lijkt het. Ik hoop echt dat er op detailniveau wordt gekeken.
Nee de hele echte topspelers van 30 -50 miljoen ga je niet halen, maar wel spelers waar je echt wel verder mee kan komen als ze ingespeeld zijn zoals nu, maar wat is een speler van 30 miljoen kijk naar Ajax hoeveel miskopen en kijk naar de goedkopere aankopen van Feyenoord die zouden eigenlijk dat geld waard zijn, dus ik zie dat wel zitten met een nieuwe trainer en een budget van ongeveer 120 miljoen, 20 Slot, 45 Kòckù, 30-35 voor Geertruida, + de inkomsten van de CL en dan kan het ook nog meer worden als ze Gimenez gaan verkopen, dus dat ziet er toch goed uit.
Wat Slot voor elkaar heeft gekregen met zijn staf is met name dat hij in een korte tijd echt een onderlinge chemie heeft gecreerd tussen spelers onderling als tussen staf en spelers. Dus de specifieke kwaliteiten van een trainer blijkt echt essentieel te zijn.Dus je kunt wel erg gpede spelers aan gaan trekken.Maat als je van het materiaal zowel indovidueel als collectief niet op een lijn krijgt,dan ben ik bang dat het resultaat uit zal blijven..
Gauw opdonderen Slot, geldwolf.
Ongelooflijk, excuus Arne, deze zag ik niet aankomen.
Hij moet gewoon jaar blijven en dus CL ervaring opdoen als coach, nu een jaar geen Europees voetbal plus dat elftal valt helemaal uit elkaar . Ben bang dat hij op dat niveau toch nog ff wat te kort gaat komen heel ander soort spelers moet hij gaan zoeken
Mwah. Geen Europees voetbal scheelt ook gedoe. Volledig op de PL richten.
Een club als Tottenham kan nog wel eens zijn Waterloo worden. Competitie en mentaliteit fors anders. Ik zou nu nog niet voor het grote geld kiesen maar bij Feijenoord een supercontract afsluiten en nu lekker Champignons Leaque gaan spelen en bewijzen wat je waard bent in het internationale voetbal. De centen komen dan vanzelf binnen rollen.
Je moet alle sportieve elenenten over boord gooien en gewoon zeggen dat je als Slot zijnde gewoon voor de poen naar Londen gaat!!! Klaar heel eerlijk, maar kom niet met het geneuzel dat je voor de sportieve aspecten naar de Spurs gaat, misschien niet eens europees spelen!!! Slot wees eerlijk en hou ons en jezelf niet voor de gek, je gaat zoals iedereen hier begrijpt gewoon voor de POEN!!! Maar draai er niet omheen en gun je huidige werkgever ook wat!!!
Stom geouwehoer van nep supporters dat het logisch is,dat is het juist niet ,maar blijkbaar is alleen geld de drijfveer van slot en zaakwaarnemer.
Ik ben al 60 jaar fan van onze mooie club en ik vind het redelijk logisch wat er gebeurt. Kan de communicatie beter? Jazeker, maar noem mij geen nep supporter omdat ik snap waarom dit gebeurt....net zoals elders in het bedrijfsleven.
ben je ook supporter van Shell en Unilever dan ?
Zakelijk gezien kan het niet beter voor feyenoord en Slot. Financieel gezien een vette win win situatie.
Er staat morgen gaan de gesprekken verder? Maar vandaag is toch de deadline? Vandaag moet hij toch zijn beslissing bekend maken?
Arne Slot heeft het bij Feyenoord prima gedaan. Ik hoop te zeggen, dat we weer versteld doen staan van zijn spelers onder zijn hoede in de championsleague. Graag overtreffen dan de vorige editie. Arne heeft Feyenoord naar een ander niveau gebracht. En iedereen hoopt na dit seizoen naar meer. Maar het is niet alleen Arne, het is het collectief, de supporters, het beleid van feyenoord en iedereen die er aan bij heeft gedragen. Wees trots op de club wees trots op het seizoen en wees trots op Arne. Wat zijn beslissing ook mag zijn.
Het is helaas begrijpelijk. En erg jammer dat het spurs zijn.
Klopt mee eens
Wat maakt het nou uit. Als ze maar betalen.
Ken je geschiedenis...
1974 vergeten ?
Zou jammer zijn als hij gaat! Heeft met Feyenoord een mooie ploeg en samen met die mooie ploeg het hoogst haalbare gehaald, een titel op zak en CL spelen! Snap dat de PL een grote competitie is maar dan niet met een ploeg / bestuur als tothot! Denk dat Arne er goed aan doet nog een jaar te blijven, vrees voor hem dat tothot geen suc6 word en dat ze hem er zo weer uit knikkeren! Zou voor hem eeuwig zonde zijn omdat hij hier op handen word gedragen! Maar de keus is aan hem!
Hoe lang zijn die "gunners" al supporter van Feyenoord ? Het is Feyenoord in nog geen 50 jaar gelukt een kampioenschap te prolongeren . Het storte het jaar er na alweer gierend in elkaar . Nu hebben we een keer een kundige trainer en dan gaan we het hem en de spurs wel even gunnen . Terwijl je CL mag spelen . Ik weet het niet hoor maar ben je dan echt Feyenoord supporter ?
Slot is een passant en geen Feyenoorder zoals een van Hanegem. En niemand is groter dan de club. We hebben veel aan Slot te danken dus als hij niet wil blijven dan via de voordeur. Jammer maar nu vasthouden aan deze ingezette visie ook zonder Slot. De wolf en Hulshof houden voor het bewaken van de ingezette strategie met een nieuwe trainer en assistent (ipv Pusic). Dan doen we volgend jaar weer mee!
Nou ik vind eigenlijk dat hij via de achterdeur vertrekt, nog een 2 jarig contract en dan zo weggaan
Zou het jammer vinden. Maar het is slot enorm gegund mocht ie deze stap kunnen maken. Hij mag kocku van mij meenemen maar niet voor minder dan 50 miljoen. Voor kocku ook een mooie stap denk ik.
Als alles volgens de regels is gegaan dat hij niet eerder ging praten met de Spurs zonder dat Feyenoord dit wist gun ik het hem. Maar wel de volle pond betalen zodat Feyenoord een win win situatie heeft
Wat nou weer ? Feyenoord is 1 en al sentiment ! Wat is dit nou