
Vandaag staat de competitiewedstrijd tussen Feyenoord en Go Ahead Eagles op het programma. Voor de Rotterdammers kan het een mooie dag worden, aangezien bij winst Feyenoord kampioen is. Go Ahead Eagles heeft 37 punten uit 31 wedstrijden. Feyenoord heeft 76 punten uit 31 wedstrijden. Er wordt om 16:45 uur afgetrapt in De Kuip. De wedstrijd van vandaag tegen Go Ahead Eagles telt mee voor de FR-Fans.nl poule. Doe jij al mee? Deelname is gratis! Klik hier om gratis lid te worden van FR-Fans.nl om vervolgens de rust en eindstand van de wedstrijd te voorspellen.
Lees meer over
2-0
Sls Feyenoord 433 te spelen verloren zegt en beteren doen als bijvoorbeeld 4132 en alle spelen naar voren sturen en laat vm terug naar achter en maakt vm iemand van cv
@redacteur @ray doe hier aub iets aan. gast 9827 blijft trollen hier
3-0
Ik wens Iedereen een hele goede wedstrijd en vooral een prachtig feest na de wedstrijd, Ik ga dan heerlijk Aan het bier. Wat denken wat wordt het? Ik denk een ruime overwinning. @polo @skatje @paul69 @1908charlie @lastigallemaal @limburgsevlaai046
5-1 (3-1) !
6-0...Gefeliciteerd en Proost heren!
Hele Feyne wedstrijd ! 3-1 heb ik ingevuld
Ben al dagen zenuwachtig en spookbeelden gezien. Maar vandaag maakt dat plaats voor realisme en feest,….een groot volksfeest voor de club uit Rotterdam ❤️🤍
2-2 en volgende week nog een puntje en we zijn kampioen
Nee dat denk Ik Niet gewoon winnen
4-1
We worden kampioen en een dikke vinger naar de Neuzen. Groetjes Dyon uit Kerkenveld
Zeker weten! Groeten Arjan uit Apeldoorn
Altijd maar dat Amsterdam erbij halen triest. Zelfs op zo een mooie dag.
Precies dit.. geef die gasten niet zoveel aandacht en geniet gewoon van de club.
Eindelijk het is zondag. Wie had dat na de voorbereiding en start competitie verwacht. Vandaag kunnen we kampioen worden. Gisteren al veel wedstrijden tijdelijk gestaakt met als dieptepunt het statement van de Utrecht en RKC sspelers. Ik hoop niet dat er bier, bekers of wat dan ook op het veld gegooid worden. De ergste nachtmerrie: " Kampioenswedstrijd FEYENOORD definitief gestaakt" Nee dat zal niet gebeuren, we maken er vandaag een geweldige dag van en zingen onze spelers 90 minuten lang naar het kampioenschap. Kameraden tot straks in een uitverkochte kolkende Kuip
Heerlijk Ik kan Niet wachten, dan gaan we ervoor
Waarom denk jij dat er netten hangen? Precies om te zorgen dat er niets op het veld komt dus hou nou eens op met die onzin en focus op het negatieve. Ga gewoon een keer genieten.
https://youtu.be/e3ge8vfO0rY
Heerlijke dag wordt het een 6-0 overwinning. Plus Santi wordt topscorer4x Santi vandaag en 2x de meester van het seizoen Kokcu.
Beste kameraden, Wees verstandig vandaag , houdt je koppies erbij . Gooi niets naar het veld en steek geen fakkels of vuurwerk af ...laten we na wedstrijd feest vieren .
Mag aan nemen gewoon rondom netten niks mis mee.
Goede wedstrijd kameraden en tot morgen!
Tnks Jij ook
16.45, best lang wachten nog..
Komt dat schot! Jaaaaaaaaaaaaaaa!
Zelfde begin als in 2017 gelijk naar 1 minuut. Ik denk dat de tegenstander weer knikkende knietjes heeft door de ambiance.
Succes allemaal,hoop op een topdag 🙏⚽️👍
Deze wedstrijden zal niet uitgespeeld worden. Een paar fakkels en ze staken de wedstrijd. Dan word men helemaal gek.
Dat wil toch niemand op zijn geweten hebben.
Met dank aan de knvb,die voor een scheet al de wedstrijd staakt.
Met dank aan die zg supporters die zo iets doen.
Tuurlijk, dat ook. Maar je kan niet een paar gekken,het laten verzieken. Pik iedere keer de persoon eruit,en straf die keihard.
Deze comment is op zoveel manieren dom... ik ben benieuwd of je dit nog gaat overtreffen. Punt 1 hangen er netten en punt 2 kan er voor fakkels op de tribune niet worden gestaakt, punt 3 zal iedereen er alles aan doen om het een geweldig feest te maken.
Jij denkt dat er door die netten,helemaal niets meer kan gebeuren? Ik zal het woord dom niet in de mond nemen,dat betekent dat je dan zelf enorm slim moet wezen.
Mag hopen dat ze hun verstand gebruiken. Anders hebben ze heel de week voor niks gewerkt aan die spandoek.......
@1908charlie, hoe laat gaan jullie bejaarde hoolies rijden, dan blijf ik thuis 🤓🤓🤓🤓. Fijne wedstrijd ! 3-0.
Succes mannen
Morgen de grote dag. Denk 3-0. Na afloop erehaag van GAE en natuurlijk de SCHAAL! Geweldig!
Yepp nu Al zin in
D-day! Tijd om kampioen van Nederland te worden. 3-0 rust 5-1 eindstand.
Teken we voor of wordt een hogere uitslag
Ik zeg 6-0...fijn daggie maat
Dankjewel Jij ook, dat zou mooi Zijn
6-0
Arne arne we worden kampioen
Arne op de huifkar door de stad als we het worden.
4-0
8-1
Kampioensdag!!!! Officiële feestdag in ons Rotterdam ❤️🤍🖤
Ook een hele treurige dag, 14 mei 1940.
Vorige kampioenschap (2017) was ook 14 mei.
Klopt.
Inderdaad kimbo. Was het door de kampioensstress bijna vergeten. Elk jaar moet ik er aan denken en de verhalen van mijn opa en oma die het hebben meegemaakt
Ook in 1940 werd Feyenoord kampioen. Door de oorlog pas op 18 augustus.
@Calimirco mijn opa's moesten werken in een kamp. Ik kan me de kale plekken in Rotterdam nog wel herinneren. Maar vandaag maken wij er een mooi feest van.
@Kimbo mijn opa zat in een jappenkamp. Dat wist iedereen in de familie. Maar er nooit over gepraat, al had ik alles graag geweten. Nu zit hij boven de Kuip mee te kijken, dat weet ik zeker! Een grotere Feyenoorder als hem dat is zeldzaam. Ik heb de liefde voor Feyenoord ook van hem geërfd. Als iemand zich café de tol noch kan herinneren, nou das dus allemaal familie geweest. En ook zaken op Katendrecht ed. Later hebben we nog een zaak gehad op het stadhuisplein. Ik ben ook trots dat ik Coen moulijn bijvoorbeeld hebben mogen meemaken ed. Weet je wat… we gaan dit kampioenschap vieren, trots op ons verleden zijn en onze toekomst!!!
Praten over de gruwelijkheden was gewoon te moeilijk.Mijn vader moest vechten om een broodkruimel. Mijn broer nam me in 1984 mee naar Feyenoord is was gelijk verkocht. Na de wedstrijd het veld op, dat kon toen nog. Koester die mooie herinneren maar goed. Fijne wedstrijd kameraad.
Daar maken we een feestdag Van, 6 jaar geleden lukte het ook op moederdag