
Sheraldo Becker is momenteel één van de smaakmakers van de Bundesliga. Met zes doelpunten en vier assists in tien wedstrijden is hij een belangrijke pion bij de koploper 1. FC Union Berlin. In gesprek met Voetbal International vertelt hij dat Feyenoord hem een jaar geleden wilde binnenhalen. 'Vorig jaar wilde Feyenoord me hebben', zegt Becker. Hij vervolgt: 'Ze waren op zoek naar een rechtsbuiten, maar ik had al in mijn hoofd dat ik me hier wilde bewijzen.' In plaats van Becker kwamen wel een aantal andere rechtsbuitens. Reiss Nelson, Alireza Jahanbakhsh, Patrik Wålemark en Javairo Dilrosun. Ook Sebastian Szymański kan je nog in dat rijtje zetten. Becker is zelf tegenwoordig vooral een spits. Dilrosun is de neef van Becker. Net als voor de Feyenoorder geldt die familietitel ook voor oud-Feyenoorder Luciano Narsingh. Becker kwam Feyenoord vorig seizoen wel nog twee keer tegen. In de groepsfase van de UEFA Europa Conference League won Feyenoord twee keer. Met 1-2 en 3-1.
Lees meer over
Sheraldo Necker
En als mijn tante kloten had gehad was het mijn oom gweest
Gisteren ontdekt dat de wereld wordt geregeerd door reptielen. Vandaag geleerd dat Becker, Dilrosun en Nardingh familie zijn. Ik kan niet wacht tot het morgen is, wat zal het leven mij dan weer leren?
Dat Slot de neef is van Erik ten Hag
Ik dacht dat ten Hag banden had met Douwe Egbert?
Dat geluk niet te vangen is
Geloof er geen reet van
Dan word het wel een heel hoog Ajax gehalte !!!!
Dilrosun is een neef van Becker aangezien zijn vader ooit eens een ezel had geleend van de vader van Becker, waat maakt dat in die landen je dan automatisch familie bent. Wat een nutteloze informatie, wie zit er op de redactie die van alle dubbele paspoorten moet vermelden wie familie van wie is?? Geen hond die dat intereseert.
De vraag is of zijn tante nu wel of geen andijvie lustte.
Oh ze kunnen alleen familie van elkaar zijn omdat ze dubbele paspoort hebben. Aparte gedachtegang heb je. Volgens mij snap je het niet helemaal maar wil je toch gal spuwen op mensen uit 'die landen'
Ik heb drie paspoorten, genieten man.
Ik vond het best grappige info dat Becker blijkbaar familie is van Narsingh en Dilrosun
Leuke informatie. Wist ik nog niet, dus leuk weetje.
Ben jij dit Geertje? Welke landen? Walgelijke mensen die zo praten en denken, zielige figuren waarvan het leven is mislukt en dan maar haten op anderen🤡
Vorig jaar 2x tegen feijenoord gespeeld ,en helemaal weg gespeeld inclusief Becker is totaal niets
Nu een van de topscoorders in de Bundesliga en bovenaan met z'n club.
Bundesliga stelt blijkbaar dan niet zoveel voor.
Zegt niet alles gaat om 34 wedstrijden dan kun je oordelen maar in die wedstrijden tegen feijenoord hadden ze geen kans
Ja het gaat dus om 34 wedstrijden maar omdat je hem in de wedstrijden tegen Feyenoord niet zag, is het niks. Spreekt dat dan niet wat tegen. Overigens vorig seizoen 5e geworden in de Bundesliga met Union Berlin wat een knappe prestatie is.
Ja maar Union speelt dit jaar wel een heel stuk beter dan vorig seizoen.