
De start van het seizoen is inmiddels voorbij en na zeven wedstrijden staat Feyenoord op plek vier. Nu de eredivisie even stil ligt is er ruimte en tijd om de start van het seizoen eens te reflecteren. Op het YouTube-kanaal van Rijnmond blikt Dennis van Eersel terug op de eerste weken van het seizoen. 'Ik vind dat Arne Slot het eigenlijk al verrassend snel op de rit lijkt te hebben', begint van Eersel. Wel voegt van Eersel er aan toe dat we nog moeten afwachten of het blijvend is. Wel heeft de verslaggever van Rijnmond vertrouwen in de Rotterdammers aangezien Feyenoord tegen teams uit het rechterrijtje nog geen punt heeft verloren. Vervolgens krijgt Van Eersel de vraag of hij een speler heeft dit seizoen waar hij echt voor wil zitten. De analist benoemt vrij snel dat hij aan Szymański denkt. De Pool is in korte tijd heel populair geworden in de Kuip. 'Als je op social media kijkt, op zijn naam, wat de respons is. Iedereen is lovend over hem.'
Lees meer over
Van eersel je bent wel erg snel te vreden of te voorbarig voorlopig is het nog te wisselvalig er is totaal nog geen klik en de middenveld is ook niet sterk en de vraag is hoelang heeft gimenez nog geduld slot maakt echt een grote fout net als voorheen met dessers en linssen dessers is een echte spits dat hebben we gezien maar roch gaf hij de voorkeur aan linssen
Hij heeft het op de rit tegen de kleine clubs. Tegen PSV en Lazio zag je dat er nog een behoorlijke weg te gaan is.
Joh !!!
inkoppen voor open goal is niet alleen voor sport "journalisten" weggelegd
Om echt weer in de wereld mee te tellen zal na het perfectioneren van het elftal toch ook dat stadiondossier weer geopend moeten worden. Het een kan simpelweg niet zonder het ander.
Ik vind het ergens wel goed dat ze het even parkeren en voor sportieve prestaties gaan en eigen geld generen door spelers in waarde laten stijgen. Overwinteren in Europa en als je onverhoopt tweede of eerste eindigt in de eredivisie dan ga je met sprongen vooruit. Dat is de juiste manier en Feyenoord is geen eigenaar van de Kuip dus kunnen ze rustig bouwen aan een nieuw plan. Wat was het , 300 miljoen ofzo ...dat is niet iets waar je risico mee wil nemen al wordt het nog zo gepushed er is al 15 jaar overheen gegaan dus een paar jaar extra moet geen probleem zijn.
Onverhoopt?
laat die 020 gangers maar naar het wk gaan dan staan wij na de winterstop bovenaan.
Ik vind eigenlijk dat er maar enkele zwakke punten zijn, Slot is ook bezig om dat te optimaliseren en dat kost tijd, maar duidelijk zijn we op de goede weg en kunnen misschien nog wel s zorgen voor verrassingen !
Ik vindt hancko best opvallend goed. Giminez symanski en paxio hebben nog te weinig gespeeld om goed beoordeeld te worden dilrosun en idrissi vindt ik nog tegenvallen op dit moment dat moet beter .
Het is ontzettend knap om met dit legioe aan vreemdelingen tot redelijke resultaten te komen. Het is inderdaad afwachten hoe het seizoen verloopt. Maar houd wel moed.
Vorig jaar pakten we in wedstrijden tegen de top zes bijna geen punten, tot nu toe ook maar 1 punt uit 2 wedstrijden. Hoop dat dat gaat veranderen dit jaar maar tot nu toe is dat dus NOG niet op de rit. Lijkt me ook een pittige uitdaging met ajax, PSV, AZ en Twente. Daarom zie ik elke plek boven nummer 5 dit jaar als winst.
We hebben gelijkgespeeld tegen Heerenveen en verloren tegen psv, hoe kan u daar enige conclusie aan verbinden? Feit is gewoon dat er een positieve ontwikkeling in het spel zit, en dat zal uiteindelijk bij de eindstand een 3e, hopelijk 2e, positie opleveren. Dat is realistisch.
De enige conclusie die ik verbind in mijn bericht is dat we NOG niet op de rit zijn en dat ons een pittige uitdaging wacht. Wat is daar vreemd aan? dat ziet iedereen die echt een beetje realistisch is. Verder hoop ik ook dat we 2e of 3e worden. Maar juist die conclusie kun je nog nergens aan verbinden en is dus niet realistisch.
We weten snel waar we staan met de wedstrijden tegen Twente op 9 oktober (thuis) en AZ op 16 oktober (uit). Vooral die eerste is heel belangrijk om te winnen. Vorig jaar pakten we maar 1 puntje tegen Twente, dat moet beter nu. Natuurlijk kost het tijd om automatismen in te slijpen, maar ik ben ook nog niet overtuigd dat we op sommige posities KWALITEIT voldoende hebben. Neem de linksback positie, Bjorkan en Hartman kunnen Malacia niet doen vergeten, Lopez is nog een vraagteken. Ook op linksbuiten is het de vraag of Sinisterra echt geëvenaard kan worden, maar ik hoop dat Walemark op den duur die rol kan vervullen, want hij heeft het wel in zich. Heeft een actie, heeft een voorzet, is soms onvoorspelbaar. En tot slot de derde grote mijnheer die is vertrokken, Aursnes. Kan Timber die rol niet gaan vervullen, ik ben nog niet overtuigd, maar wie weet!
@skatje Zelfs die wedstrijden kan je nog zien als momentopnames, zoals die tegen Heerenveen en PSV dat ook waren. By the way, Heerenveen was gewoon onnodig puntenverlies en psv had eigenlijk gewoon een gelijkspel moeten zijn. Was dat gebeurd dan hadden we nu allemaal in de gloria geweest terwijl echt wel duidelijk is dat we de nodige kwaliteit hebben ingeleverd en het nog de vraag is of de vervangers dat gaan leveren. En laten we wel zijn dat is een normale gang van zaken. Toen Malacia, Sinistera en Aursnes net gearriveerd waren, was het ook maar de vraag of ze hun voorgangers zouden doen vergeten. Het heeft gewoon tijd nodig, en na 7 wedstrijden kan je er nog niks over zeggen. We gaan het met belangstelling volgen en normaliter wordt het gewoon weer een 3e plekkie aan het einde van de rit.
En wat is bijna geen punten? Misschien is het een onderbuikgevoel en valt het mee. Vergeet ook niet dat je vaak kampioen wordt door tegen de kleintjes te winnen, daar vallen de meeste punten op te scheppen.
Klopt, op die wijze, en door dat az begin vorig jaar in tegenstelling tot dit jaar nog niet op de rit was, zijn we vorig jaar 3e geworden. Daarom ben ik blij als we 2e, 3e of 4e worden. Het allerliefst 1e natuurlijk.
Eens, als je kritisch naar alleen de resultaten kijkt dan kan je eigenlijk alleen maar concluderen dat je al twee verliespunten hebt (Heerenveen thuis). Daarnaast al één van de wedstrijden die het verschil maakt (psv uit) tussen 1e/2e worden of lager eindigen verloren.
Rustaagh, de tijd zal het leren want je kan dat pas na de winterstop bepalen als men een aantal maanden bij elkaar is. Het wk komt misschien wel goed uit omdat naar mijn inziens er niet veel Feyenoorders actief zullen zijn, zodat Slot een aantal weken de tijd krijgt om zijn bedoelingen duidelijk te maken.
Bijlow, Jahanbaksh, Szymanski, Gimenez. Inderdaad niet veel.
Ja dat kan wel eens gunstig uitpakken,inderdaad
Het verbaasd mij een beetje dat Szymański als de revelatie van Feyenoord gezien wordt. Tuurlijk goede speler die Feyenoord naar een hoger niveau tilt maar persoonlijk vind ik hancko, Dilrosun (sinds die op 10 staat) en Gimenez veel bepalender voor de groei die Feyenoord de laatste weken doormaakt.
Wat 1 prachtige treffer op het eind van een leuke wedstrijd niet kan doen. Vind zelf dat sinds dilrosun op 10 staat het team ook sterker en dominanter speelt.
Ja precies. Alleen tegen Vitesse vond ik heb er echt bovenuit steken.
Symanski, Bullaude, en Giminez moeten meer spelen bij Feyenoord